

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Number of Contacts | 128 |
| Gender | Female |
| Contact Gender | Male |
| Current Rating | 5A |
| Shell Size | 25 |
| Mounting Type | Panel Mount |
| Military Standard | MIL-DTL-38999 |
| Termination Method | Crimp |
| IP Rating | IP67 |
| Mating Type | Screw Coupling |
| Connector Size | Standard |
| Body Orientation | Straight |
| Housing Material | Aluminium |
| Series | 8D |
| Maximum Operating Temperature | +175°C |
| Contact Material | Copper Alloy |
| Contact Plating | Gold over Nickel |
| Minimum Operating Temperature | -65°C |
| Shell Plating | Cadmium |
45106A1626SPG50
N/MS3102A14S-2S
PT02E-14-19S(072)
MS3102A-14S-2P
2M80101107ZNU623PA
D38999/20ZE35SN
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00