

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Number of Contacts | 6 |
| Gender | Female |
| Contact Gender | Male |
| Current Rating | 7.5A |
| Shell Size | 10 |
| Mounting Type | Panel Mount |
| Military Standard | MIL-DTL-26482 |
| Termination Method | Solder |
| Mating Type | Bayonet Coupling |
| Body Orientation | Straight |
| Series | 851 |
| Contact Material | Copper Alloy |
| Shell Plating | Olive Drab Cadmium |
| Contact Plating | Gold |
| Minimum Operating Temperature | -55°C |
| Maximum Operating Temperature | +125°C |
TV06RW-11-35SA(W52)
85106EC1210S50
D38999/26WB98PN
MS3106A20-27PW
PT06A-16-8S(SR)
MS3102E10SL-4P
62GB-12E18-02PN
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00