

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Number of Contacts | 7 |
| Gender | Male |
| Contact Gender | Female |
| Current Rating | 7.5A |
| Voltage Rating | 700 V |
| Shell Size | 10 |
| Mounting Type | Cable |
| Military Standard | MIL-DTL-26482 |
| Mating Type | Bayonet |
| Body Orientation | Straight |
| Series | 62GB |
MS3476W18-8S-LC
D38999/26FB98PN
62GB-57A08-04SN
PT06E-18-32S(SR)(072)
D38999/26WB2PN
TV06RW-13-35PN(W52)
D38999/24WA35PN
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00