

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Number of Contacts | 4 |
| Gender | Female |
| Contact Gender | Female |
| Shell Size | 14 |
| Mounting Type | Box Mount |
| Military Standard | MIL-DTL-26482 |
| Termination Method | Solder |
| Mating Type | Bayonet Coupling |
| Body Orientation | Straight |
| Series | 62GB |
| Maximum Operating Temperature | +125°C |
| Contact Plating | Gold |
| Shell Plating | Zinc Cobalt |
| Colour | Olive |
| Minimum Operating Temperature | -55°C |
62GB-56T20-16SN
N/MS3102A14S-6S
MS3102A-22-14P
62GB-56TG14-02SN(044)
D38999/24FD35PN
932458100 CM 06 EA 14S-6 S
D38999/26ZF32PN
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00