

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Number of Contacts | 13 |
| Gender | Female |
| Contact Gender | Female |
| Current Rating | 5A |
| Voltage Rating | 400 V ac, 500 V dc |
| Shell Size | 11 |
| Mounting Type | Wall Mount |
| Military Standard | MIL-DTL-38999 |
| Termination Method | Solder |
| Mating Type | Screw Coupling |
| Connector Size | Standard |
| Body Orientation | Straight |
| Housing Material | Aluminium |
| Series | TV |
| Colour | Black |
| Maximum Operating Temperature | +175°C |
| Shell Plating | Black Zinc Nickel |
| Minimum Operating Temperature | -65°C |
| Contact Plating | Gold |
| Contact Material | Copper Alloy |
D38999/24ZB35PN
62GB-57A08-33SN
MS3476W22-41P
M83723/75W1212N
D38999/26ZB2SN
M83723/75W20416
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00