

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Number of Contacts | 19 |
| Gender | Female |
| Contact Gender | Female |
| Current Rating | 7.5A |
| Voltage Rating | 600 V ac, 850 V dc |
| Shell Size | 14 |
| Mounting Type | Cable Mount |
| Termination Method | Solder |
| Mating Type | Bayonet Coupling |
| Body Orientation | Straight |
| Series | KPT |
| Strain Relief | Yes |
| Contact Material | Copper Alloy |
| Contact Plating | Gold |
| Maximum Operating Temperature | +125°C |
| Minimum Operating Temperature | -55°C |
| Shell Plating | Olive Drab Cadmium |
TV06RW1198P
62GB-16F14-19SN
MS3102E14S-6S
TV07ZN-13-35SN
N/MS3102A12S-3S
97B-3106A22-19S-HD
MS3102A-22-14P
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00