

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Number of Contacts | 7 |
| Gender | Male |
| Contact Gender | Male |
| Current Rating | 23A |
| Voltage Rating | 500 V ac |
| Shell Size | 20 |
| Mounting Type | Cable Mount |
| Termination Method | Solder |
| Body Orientation | Straight |
| Maximum Operating Temperature | +85°C |
| Shell Plating | Zinc |
| Colour | Black |
| Minimum Operating Temperature | -30°C |
| Contact Plating | Silver |
| Contact Material | Copper Alloy |
UT0W61210PH
N/MS3101B20-15S
D38999/20ZA35SN
MS3106A18-10S
SCE2-ZN-06K07-12SN
62GB-56T10-06SN
D38999/26WA35SN
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00