

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Number of Contacts | 22 |
| Gender | Male |
| Contact Gender | Male |
| Voltage Rating | 400 V ac, 550 V dc |
| Shell Size | 13 |
| Mounting Type | Cable Mount |
| Military Standard | MIL-DTL-38999 |
| Termination Method | Crimp |
| Mating Type | Screw Coupling |
| Body Orientation | Straight |
| Shell Plating | Olive Drab Cadmium |
| Maximum Operating Temperature | +175°C |
| Minimum Operating Temperature | -65°C |
| Contact Plating | Gold |
62GB-16F10-07SN
MS3476W18-8S-LC
TV07ZN-13-35SN
62GB-12E16-26SN(416)
62LC-16F12-08SN(771)
M83723/77W2255N
MS3106A18-10S
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00