

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Gender | Female |
| Current Rating | 7.5A |
| Voltage Rating | 600 V ac |
| Mounting Type | Wire |
| Termination Method | Crimp |
| Series | 26482 |
| Minimum Operating Temperature | -65°C |
| Maximum Operating Temperature | +200°C |
8LT511B35SN
MS3106A-10SL-4S
SCE2-ZN-76A07-12SN-001
MS3106A-10SL-3S
85102E2255P50
CA02COM-E20A48P-B
MS3106A18-10S
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00