

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Number of Contacts | 13 |
| Gender | Male |
| Contact Gender | Male |
| Current Rating | 5A |
| Voltage Rating | 400 V ac, 500 V dc |
| Shell Size | 11 |
| Mounting Type | Cable Mount |
| Military Standard | MIL-DTL-38999 |
| Termination Method | Solder |
| Mating Type | Screw Coupling |
| Connector Size | Standard |
| Body Orientation | Straight |
| Series | TV |
| Housing Material | Aluminium |
| Contact Material | Copper Alloy |
| Colour | Black |
| Shell Plating | Black Zinc Nickel |
| Maximum Operating Temperature | +175°C |
| Contact Plating | Gold |
| Minimum Operating Temperature | -65°C |
62LC-12E16-26SN(771)
N/MS3101B14S-2P
C90-3106F10SL-4S
N/MS3106B20-18S
MS3106E14S-6S
2M80500307M87SA
MS3106A-22-14P
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00