

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Number of Contacts | 7 |
| Contact Gender | Female |
| Current Rating | 7.5A |
| Voltage Rating | 700 V ac/dc |
| Shell Size | 10 |
| Mounting Type | Cable Mount |
| Termination Method | Solder |
| Mating Type | Bayonet |
| Body Orientation | Straight |
| Housing Material | Aluminium |
| Series | 62LC |
| Contact Material | Copper |
| Contact Plating | Gold |
| Maximum Operating Temperature | +125°C |
| Strain Relief | Yes |
| Minimum Operating Temperature | -55°C |
62GB-16F16-26PN
62GB-12E18-32SN(416)
62GB-12E08-33PN
85106EC2255S50
62GB-51T20-41PN
D38999/24ZA98PN
2M80500116NF1226SA
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00