

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Number of Contacts | 6 |
| Gender | Male |
| Contact Gender | Female |
| Current Rating | 7.5A |
| Voltage Rating | 850 V |
| Shell Size | 10 |
| Military Standard | MIL-DTL-26482 |
| Mating Type | Bayonet |
| Body Orientation | Straight |
| Series | 62GB |
PT02E-10-6S
M39029/5-115
N/MS3106B20-27S
N/MS3106B20-15P
62GB-56T14-15PN
62GB-11J14-19PN
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00