

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Number of Contacts | 2 |
| Gender | Female |
| Contact Gender | Male |
| Current Rating | 7.5A |
| Voltage Rating | 600 V |
| Shell Size | 8 |
| Mounting Type | Flange Mount |
| Military Standard | MIL-DTL-26482 |
| Termination Method | Solder |
| IP Rating | IP68, IP69K |
| Mating Type | Bayonet |
| Connector Size | Standard |
| Body Orientation | Straight |
| Series | UTS |
| Housing Material | Thermoplastic |
| Minimum Operating Temperature | -40°C |
| Maximum Operating Temperature | +105°C |
62LC-12E14-12SN(771)
2M80500307NF910SA
D38999/24FB98PN
85106EC2041S50
8DR7C15Z35SN
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00