

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Number of Contacts | 32 |
| Gender | Female |
| Contact Gender | Male |
| Current Rating | 7.5A |
| Shell Size | 19 |
| Military Standard | MIL-DTL-38999 |
| Termination Method | Crimp |
| IP Rating | IP67 |
| Mating Type | Screw Coupling |
| Connector Size | Standard |
| Body Orientation | Straight |
| Housing Material | Aluminium |
| Series | 8D |
| Contact Material | Copper Alloy |
| Shell Plating | Olive Drab Cadmium |
| Contact Plating | Gold over Nickel |
| Minimum Operating Temperature | -65°C |
| Maximum Operating Temperature | +175°C |
62GB-16F14-04SN-214
D38999/24ZA98SN
62GB-51T14-15PN
SCE2-B-76A07-10ASN-001
D38999/26FE6PN
D38999/26FA35SN
MS3102A18-11P
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00