

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Number of Contacts | 37 |
| Gender | Female |
| Contact Gender | Male |
| Voltage Rating | 400 V ac, 550 V dc |
| Shell Size | 15 |
| Mounting Type | Wall Mount |
| Military Standard | MIL-DTL-38999 |
| Termination Method | Crimp |
| Mating Type | Screw Coupling |
| Body Orientation | Straight |
| Shell Plating | Olive Drab Cadmium |
| Maximum Operating Temperature | +175°C |
| Minimum Operating Temperature | -65°C |
| Colour | Olive |
| Contact Plating | Gold |
97-3108B-10SL-4S
85106EC1832S50
D38999/24ZC8SN
M83723/75W1005N
62GB-50T12-03SY
62GB-12E14-12SN(416)
KPT02E14-12P
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00