

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Number of Contacts | 2 |
| Gender | Male |
| Contact Gender | Female |
| Current Rating | 7.5A |
| Voltage Rating | 700 V |
| Shell Size | 8 |
| Mounting Type | Cable |
| Military Standard | MIL-DTL-26482 |
| Mating Type | Bayonet |
| Body Orientation | Straight |
| Series | 62GB |
D38999/20FE35PN
SCE2-ZN-06K08-19SN
MS3102E18-10S
CA02COM-E14S-6S-B
TVP00RW-15-35SN(W52)
PT06W-10-6S
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00