

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Number of Contacts | 14 |
| Gender | Male |
| Contact Gender | Male |
| Shell Size | 12 |
| Mounting Type | Cable Mount |
| Military Standard | MIL-DTL-26482 |
| Termination Method | Solder |
| Mating Type | Bayonet Coupling |
| Connector Size | Miniature |
| Body Orientation | Straight |
| Series | 62GB |
| Housing Material | Aluminium |
| Contact Plating | Gold |
| Maximum Operating Temperature | +125°C |
| Shell Plating | Zinc Cobalt |
| Minimum Operating Temperature | -55°C |
TV06RW-15-35PA(W52)
62GB-12E08-02PN-760
97-3106A-10SL-4S
97-3100A-10SL-4P
M83723/96W1624N
SCE2-ZN-76A07-12SN-002
PT02E-18-11P(072)
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00