

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Number of Contacts | 19 |
| Gender | Female |
| Contact Gender | Female |
| Current Rating | 7.5A |
| Shell Size | 14 |
| Mounting Type | Cable Mount |
| Termination Method | Solder |
| Mating Type | Bayonet Coupling |
| Body Orientation | Straight |
| Series | 451 |
| Minimum Operating Temperature | -55°C |
| Shell Plating | Olive Drab Cadmium |
| Maximum Operating Temperature | +125°C |
| Contact Plating | Gold |
KPT06F14-12P
85106J1210S50
PT02E-10-6S(072)
85108EC1419P50
62GB-56T20-41PN
TV06RW1535P
85106JC1412P50
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00