

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Number of Contacts | 14 |
| Gender | Male |
| Contact Gender | Female |
| Current Rating | 7.5A |
| Voltage Rating | 700 V |
| Mounting Type | Cable |
| Military Standard | MIL-DTL-26482 |
| Body Orientation | Straight |
| Series | 62GB |
MS3106A-10SL-3P
62LC-16F12-10SN(771)
85108EC1419P50
62GB-56T18-32PN
PT06A-12-3S(SR)
EN3645M6JN04FN
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00