

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Number of Contacts | 13 |
| Gender | Male |
| Contact Gender | Female |
| Voltage Rating | 400 V ac, 550 V dc |
| Shell Size | 11 |
| Mounting Type | Cable Mount |
| Military Standard | MIL-DTL-38999 |
| Termination Method | Crimp |
| Mating Type | Screw Coupling |
| Body Orientation | Straight |
| Minimum Operating Temperature | -65°C |
| Shell Plating | Olive Drab Cadmium |
| Contact Plating | Gold |
| Maximum Operating Temperature | +175°C |
PT02E-18-11P(072)
D38999/26ZF35SN
AZ-17PMMP-QC8001
D38999/24WC35SN
D38999/20WE35PN
45106A106PPG50
CA02COM-E20A48P-B
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00