

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Number of Contacts | 7 |
| Gender | Male |
| Contact Gender | Female |
| Current Rating | 7.5A |
| Voltage Rating | 700 V |
| Shell Size | 10 |
| Mounting Type | Cable |
| Military Standard | MIL-DTL-26482 |
| Mating Type | Bayonet |
| Body Orientation | Straight |
| Series | 62GB |
62GB-56T08-03SN
97B-3106A18-1S-HD
62GB-16J10-06PN
2M80100726M66SA
45106A1419PPG50
97B-3106A10SL-4S-HD
MS3102A14S-2SY
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00