

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Number of Contacts | 8 |
| Gender | Male |
| Contact Gender | Female |
| Current Rating | 10A |
| Voltage Rating | 50 V ac/dc |
| Shell Size | 20 |
| Mounting Type | Panel Mount |
| Military Standard | MIL-DTL-5015 |
| Termination Method | Solder |
| IP Rating | IP67 |
| Mating Type | Screw Coupling |
| Body Orientation | Straight |
| Housing Material | Polyamide |
| Series | CM |
| Contact Plating | Silver |
| Maximum Operating Temperature | +90°C |
| Minimum Operating Temperature | -40°C |
| Colour | Black |
| Contact Material | Polyamide |
TV06ZN-11-98SN
N/MS3108B18-10S
DBAS 970-25-35 PN 059
97-3100A-10SL-4P
MS3106E20-27SX
85106T83AS5044
97B-3100A24-2S
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00