

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Number of Contacts | 4 |
| Gender | Female |
| Contact Gender | Male |
| Shell Size | 14 |
| Mounting Type | Panel Mount |
| Military Standard | MIL-DTL-26482 |
| Termination Method | Solder |
| Mating Type | Bayonet Coupling |
| Connector Size | Miniature |
| Body Orientation | Straight |
| Housing Material | Aluminium |
| Series | 62GB |
| Contact Plating | Gold |
| Shell Plating | Zinc Cobalt |
| Maximum Operating Temperature | +125°C |
| Minimum Operating Temperature | -55°C |
N/MS3102A20-27S
62GB-16J10-07SN
D38999/24FD35SN
D38999/20FD35SN
D38999/26WB98SN
D38999/24ZE35PN
MS3102A-24-28S
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00