

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Number of Contacts | 12 |
| Gender | Male |
| Contact Gender | Female |
| Current Rating | 7.5 & 22A |
| Voltage Rating | 700 V |
| Mounting Type | Cable |
| Military Standard | MIL-DTL-26482 |
| Body Orientation | Straight |
| Series | 62GB |
D38999/26ZB2SN
D38999/26FF32SN
D38999/24WA98PN
SCE2-ZN-06K07-12SN
MS3106A-14S-6S
PT02E-16-26P(072)
62GB-16F14-19SN
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00