

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Number of Contacts | 37 |
| Gender | Female |
| Contact Gender | Male |
| Current Rating | 5A |
| Shell Size | 15 |
| Mounting Type | Panel Mount |
| Military Standard | MIL-DTL-38999 |
| Termination Method | Crimp |
| IP Rating | IP67 |
| Mating Type | Screw Coupling |
| Connector Size | Standard |
| Body Orientation | Straight |
| Housing Material | Aluminium |
| Series | 8D |
| Maximum Operating Temperature | +175°C |
| Contact Plating | Gold over Nickel |
| Shell Plating | Cadmium |
| Contact Material | Copper Alloy |
| Minimum Operating Temperature | -65°C |
62GB-56T12-03PN
MS3106A-14S-6S
D38999/20KE35PN
VG95328M16-26PN
97B-3100A22-19S
62GB-12E16-26SN
85106J1626S50
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00