

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Number of Contacts | 11 |
| Gender | Female |
| Contact Gender | Female |
| Current Rating | 13A |
| Shell Size | 19 |
| Military Standard | MIL-DTL-38999 |
| Termination Method | Crimp |
| IP Rating | IP67 |
| Mating Type | Screw Coupling |
| Connector Size | Standard |
| Body Orientation | Straight |
| Housing Material | Aluminium |
| Series | 8D |
| Minimum Operating Temperature | -65°C |
| Contact Material | Copper Alloy |
| Contact Plating | Gold over Nickel |
| Maximum Operating Temperature | +175°C |
| Shell Plating | Olive Drab Cadmium |
MS3106A-10SL-3P
8LT511B35SN
85106EC1210S50
KPT02E10-6P
62GB-56TG10-07PN
CA02COM-E28-15S-B
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00