

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Number of Contacts | 26 |
| Gender | Male |
| Contact Gender | Female |
| Current Rating | 7.5A |
| Shell Size | 17 |
| Mounting Type | Cable Mount |
| Military Standard | MIL-DTL-38999 |
| IP Rating | IP67 |
| Mating Type | Screw Coupling |
| Connector Size | Standard |
| Body Orientation | Straight |
| Series | EN3645 |
| Housing Material | Composite |
| Minimum Operating Temperature | -65°C |
| Contact Plating | Gold over Nickel |
| Maximum Operating Temperature | +200°C |
| Shell Plating | Nickel |
| Contact Material | Copper Alloy |
TV07ZN-13-35SN
MS3106A-28-21S
MS3102A18-1SW
2M80500307NF910SA
D38999/24ZF32SN
97B-3106A22-14P-HD
PT06E-14-12S(SR)(072)
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00