

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Number of Contacts | 32 |
| Gender | Male |
| Contact Gender | Male |
| Voltage Rating | 500 V ac, 700 V dc |
| Shell Size | 18 |
| Mounting Type | Cable Mount |
| Military Standard | MIL-DTL-26482 |
| Termination Method | Solder |
| Mating Type | Bayonet Coupling |
| Connector Size | Miniature |
| Body Orientation | Straight |
| Housing Material | Steel |
| Series | 62GB |
| Maximum Operating Temperature | +125°C |
| Shell Plating | Nickel |
| Contact Plating | Tin over Copper |
| Minimum Operating Temperature | -55°C |
| Contact Material | Nickel Iron Alloy |
M83723/95G2212N
N/MS3106B14S-2S
62LC-16F16-26PN(771)
TV07ZN-13-35SN
PT02E-10-6S(072)(072)
62GB-16F20-41SN
D38999/24ZF35SN
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00