

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Number of Contacts | 2 |
| Gender | Male |
| Contact Gender | Female |
| Current Rating | 7.5A |
| Voltage Rating | 700 V |
| Shell Size | 8 |
| Mounting Type | Cable |
| Military Standard | MIL-DTL-26482 |
| Mating Type | Bayonet |
| Body Orientation | Straight |
| Series | 62GB |
MS3102A-20-27S
85108EC106S50
N/MS3106B14S-2P
PT01E-8-4S(SR)(072)
D38999/26FC98PN
ACS02E18-1P-472
D38999/20FB35SN
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00