

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Number of Contacts | 8 |
| Gender | Male |
| Contact Gender | Male |
| Current Rating | 7.5A |
| Voltage Rating | 700 V |
| Mounting Type | Cable |
| Military Standard | MIL-DTL-26482 |
| Mating Type | Bayonet |
| Body Orientation | Straight |
| Series | 62GB |
UT0W01419SH6
97-3106A-10SL-4S(946)
TVP00RW-15-35SN(W52)
D38999/26WB2SN
KPT02E10-6S
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00