

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Number of Contacts | 6 |
| Gender | Male |
| Contact Gender | Female |
| Shell Size | 10 |
| Mounting Type | Cable Mount |
| Military Standard | MIL-DTL-26482 |
| Termination Method | Solder |
| Mating Type | Bayonet Coupling |
| Connector Size | Miniature |
| Body Orientation | Straight |
| Housing Material | Aluminium |
| Series | 62GB |
| Contact Plating | Gold |
| Minimum Operating Temperature | -55°C |
| Shell Plating | Zinc Cobalt |
| Maximum Operating Temperature | +125°C |
8LT511B35SN
45106A1419PPG50
932841100 CM 06 EA 14S-5 S
85106EC123S50
D38999/26JF35PN
85106T83AS5044
PT02A-10-6S
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00