

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Number of Contacts | 26 |
| Gender | Male |
| Contact Gender | Female |
| Current Rating | 7.5A |
| Voltage Rating | 700 V |
| Shell Size | 16 |
| Mounting Type | Cable |
| Military Standard | MIL-DTL-26482 |
| Mating Type | Bayonet |
| Body Orientation | Straight |
| Series | 62GB |
SCE2-ZN-76A07-12SN-002
MS3102A18-10S
MS3106A-20-29P
PT02A-12-3P
TVP00RW-15-35SA(W52)
D38999/26WF32SN
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00