

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Number of Contacts | 7 |
| Gender | Male |
| Contact Gender | Female |
| Current Rating | 7.5A |
| Voltage Rating | 700 V |
| Shell Size | 10 |
| Mounting Type | Cable |
| Military Standard | MIL-DTL-26482 |
| Mating Type | Bayonet |
| Body Orientation | Straight |
| Series | 62GB |
D38999/20FC35SN
D38999/20FF35PN
M83723/74W24616
PT06E-12-3P(SR)
MS3102E22-19S
PT06E-14-12S(SR)(072)
45106A1832PPG50
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00