

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Number of Contacts | 13 |
| Gender | Male |
| Contact Gender | Male |
| Voltage Rating | 400 V ac, 550 V dc |
| Shell Size | 11 |
| Mounting Type | Cable Mount |
| Military Standard | MIL-DTL-38999 |
| Termination Method | Crimp |
| Mating Type | Screw Coupling |
| Body Orientation | Straight |
| Contact Plating | Gold |
| Shell Plating | Olive Drab Cadmium |
| Maximum Operating Temperature | +175°C |
| Minimum Operating Temperature | -65°C |
62GB-50T10-07PN
M83723/75W1212N
PT02E-18-11P(072)
SCE2-ZN-01K07-14PN
62GB-16F14-04SN-214
MS3476L10-6S-LC
62GB-12E14-04SN
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00