

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Number of Contacts | 12 |
| Gender | Male |
| Contact Gender | Male |
| Current Rating | 7.5 & 22A |
| Voltage Rating | 700 V |
| Mounting Type | Cable |
| Military Standard | MIL-DTL-26482 |
| Body Orientation | Straight |
| Series | 62GB |
D38999/24ZG11PN
SCE2-ZN-01K07-14PN
932449100 CM 02 E 14S-2 P
MS3106E14S-6S
MS3102E16S-8P
MS3102A-24-28P
D38999/24ZB35SN
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00