

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Number of Contacts | 37 |
| Gender | Male |
| Contact Gender | Female |
| Voltage Rating | 400 V ac, 500 V dc |
| Shell Size | 15 |
| Mounting Type | Cable Mount |
| Military Standard | MIL-DTL-38999 |
| Termination Method | Crimp |
| Mating Type | Bayonet Coupling |
| Body Orientation | Straight |
| Series | LJT |
| Shell Plating | Olive Drab Cadmium |
| Contact Plating | Gold |
| Maximum Operating Temperature | +200°C |
| Minimum Operating Temperature | -65°C |
62GB-16F12-08SN
62GB-12E14-19SN-219
TV07ZN-13-35SN
MS3106A-20-29S
932460100 CM 06 EA 14S-61 S
PT06E-14-19P(SR)
2M80500116M925SA
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00