

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Number of Contacts | 10 |
| Gender | Female |
| Contact Gender | Female |
| Voltage Rating | 250 V ac, 700 V dc |
| Shell Size | 18 |
| Mounting Type | Box Mount |
| Military Standard | MIL-DTL-5015 |
| Termination Method | Solder |
| Mating Type | Screw Coupling |
| Body Orientation | Straight |
| Series | MS3102A |
| Contact Material | Copper Alloy |
| Shell Plating | Zinc Cobalt |
| Minimum Operating Temperature | -55°C |
| Maximum Operating Temperature | +125°C |
| Contact Plating | Silver |
45106A1626PPG50
D38999/24WG11PN
62GB-16F10-07SN
D38999/24ZA98SN
TVP00RW-15-35SN(W52)
MS3470W22-41P
TV07ZN-09-35PN
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00