

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Number of Contacts | 3 |
| Gender | Male |
| Contact Gender | Male |
| Voltage Rating | 1.2 kV dc, 850 V ac |
| Shell Size | 12 |
| Mounting Type | Cable Mount |
| Military Standard | MIL-DTL-26482 |
| Termination Method | Solder |
| Mating Type | Bayonet Coupling |
| Body Orientation | Straight |
| Series | 62GB |
| Contact Plating | Gold |
| Shell Plating | Zinc Cobalt |
| Colour | Olive |
| Maximum Operating Temperature | +125°C |
| Minimum Operating Temperature | -55°C |
62GB-12E12-08SN
D38999/26ZG11SN
N/MS3102A20-27P
85106J1626S50
PT02E-18-32S(072)
D38999/20WC98SN
TV06ZN-11-35PN
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00