

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Number of Contacts | 8 |
| Gender | Male |
| Contact Gender | Female |
| Current Rating | 7.5A |
| Shell Size | 13 |
| Mounting Type | Cable Mount |
| Military Standard | MIL-DTL-38999 |
| IP Rating | IP67 |
| Mating Type | Screw Coupling |
| Connector Size | Standard |
| Body Orientation | Straight |
| Housing Material | Composite |
| Series | EN3645 |
| Minimum Operating Temperature | -65°C |
| Shell Plating | Nickel |
| Contact Plating | Gold over Nickel |
| Maximum Operating Temperature | +200°C |
| Contact Material | Copper Alloy |
2M80500307NF910SA
932455100 CM 02 E 14S-61 P
PT02E-10-6P(072)
97B-3100A10SL-3S
PT06A-8-4P(SR)
SCE2-ZN-76A07-12SN-001
MS3106A-18-1S
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00