

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Number of Contacts | 4 |
| Gender | Male |
| Contact Gender | Male |
| Current Rating | 23A |
| Voltage Rating | 500 V ac |
| Shell Size | 18 |
| Mounting Type | Cable Mount |
| Termination Method | Solder |
| Body Orientation | Straight |
| Contact Material | Copper Alloy |
| Contact Plating | Silver |
| Shell Plating | Zinc |
| Minimum Operating Temperature | -30°C |
| Maximum Operating Temperature | +85°C |
| Colour | Black |
KPT02E10-6P
PT01E-12-8S(SR)(072)
D38999/26WC98PN
D38999/24WG11PN
PT02E-14-19S(072)
45106A1210PPG50
PT06E-16-26P(SR)(072)
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00