

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Supply Voltage | 115 V ac |
| Blower Type | Centrifugal |
| AC or DC Operation | AC |
| Air Flow | 42m³/h |
| Series | RL 90 N |
| Height | 120.6mm |
| Width | 120.6mm |
| Depth | 37mm |
| Dimensions | 120.6 x 120.6 x 37mm |
| Fan Speed | 2550rpm |
| Noise Level | 60dB |
| Bearing Type | Ball |
| Mounting Hole Spacing | 104.8 x 100.8mm |
| Direction of Curve | Radial |
| Mounting Hole Diameter | 4.2mm |
| Horizontal Hole Spacing | 100.8mm |
| Vertical Hole Spacing | 104.8mm |
G2E140-NS38-01
MF60151V1-1B00U-A99
G1G108-AB17-02
9W1BM24P2H001
9W2TM24P4H001
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00