

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Supply Voltage | 230 V ac |
| Blower Type | Centrifugal |
| AC or DC Operation | AC |
| Air Flow | 85m³/h |
| Series | G2E085 |
| Height | 116.5mm |
| Width | 117.5mm |
| Depth | 80mm |
| Dimensions | 116.5 x 117.5 x 80mm |
| Fan Speed | 2350rpm |
| Noise Level | 53dB |
| Bearing Type | Ball |
| Mounting Hole Spacing | 58 x 66mm |
| Direction of Curve | Forward |
| Horizontal Hole Spacing | 66mm |
| Vertical Hole Spacing | 58mm |
| Mounting Hole Diameter | 5.5mm |
QG030-303/12
9BMB24P2K01
QLK45/1818A4-3030LH-16WT
R3G220-RD53-03
R1G220-AB35-52
QLZ06/2400A74-3030LH-170
U97EM-012KK-3
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00