

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Supply Voltage | 12 V dc |
| Blower Type | Centrifugal |
| AC or DC Operation | DC |
| Air Flow | 61m³/h |
| Series | RL 65 |
| Height | 93.5mm |
| Width | 97mm |
| Depth | 33mm |
| Dimensions | 93.5 x 97 x 33mm |
| Fan Speed | 4900rpm |
| Noise Level | 66dB |
| Bearing Type | Ball |
| Mounting Hole Spacing | 71 x 71mm |
| Direction of Curve | Forward |
| Commutation Type | Electronic |
| Mounting Hole Diameter | 4.3mm |
| Sensor Type | Open Collector, PWM, Temperature |
| Horizontal Hole Spacing | 71mm |
| Vertical Hole Spacing | 71mm |
QLZ06/1800-A304-2524LH-72
U97EM-024KK-3
RER101-36/14NHH
MF60151V1-1B00U-A99
RLF35-8/12N
9BMB12P2K01
RG160-28/56S
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00