

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Supply Voltage | 12 V dc |
| Blower Type | Centrifugal |
| AC or DC Operation | DC |
| Air Flow | 87.5m³/h |
| Series | RG 125 N |
| Height | 180mm |
| Width | 180mm |
| Depth | 40mm |
| Dimensions | 180 x 180 x 40mm |
| Fan Speed | 2550rpm |
| Noise Level | 58dB |
| Bearing Type | Ball |
| Mounting Hole Spacing | 165 x 165mm |
| Commutation Type | Electronic |
| Direction of Curve | Backward |
| Mounting Hole Diameter | 4.3mm |
| Vertical Hole Spacing | 165mm |
| Horizontal Hole Spacing | 165mm |
9BMB24P2K01
D2E097-BI56-50
REF100-11/14
9W1BM24P2H001
R2S175-AB56-01
QLZ06/2400A47 -3020LH-25ZX
RG160-28/56S
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00