

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Supply Voltage | 230 V ac |
| Blower Type | Centrifugal |
| AC or DC Operation | AC |
| Air Flow | 435m³/h |
| Series | D2E 097 |
| Height | 165mm |
| Width | 146mm |
| Depth | 162mm |
| Dimensions | 165 x 162 x 146mm |
| Fan Speed | 1950rpm |
| Noise Level | 58dB |
| Bearing Type | Ball |
| Mounting Hole Spacing | 88 x 168mm |
| Direction of Curve | Forward |
| Mounting Hole Diameter | 5.5mm |
| Vertical Hole Spacing | 88mm |
| Horizontal Hole Spacing | 168mm |
9W1BM12P2H001
R2E190-RA26-05
WT24B3 19031102A
FW1251-A1051C2AL
U97EM-012KK-3
9BMB24P2H01
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00