

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Supply Voltage | 230 V ac |
| Blower Type | Centrifugal |
| AC or DC Operation | AC |
| Air Flow | 255m³/h |
| Series | G2E120 |
| Height | 184mm |
| Width | 178mm |
| Depth | 115mm |
| Dimensions | 184 x 178 x 115mm |
| Fan Speed | 2350rpm |
| Noise Level | 61dB |
| Bearing Type | Ball |
| Mounting Hole Spacing | 68 x 100mm |
| Direction of Curve | Forward |
| Vertical Hole Spacing | 68mm |
| Horizontal Hole Spacing | 100mm |
| Mounting Hole Diameter | 7mm |
RER190-39/14/2TDMO
RER101-36/14NHH
G2E120-AR77-A6
R3G190-RC05-03
G1G108-AB17-02
9BMB24P2G01
9ADW1TU23P0G001
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00