

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Supply Voltage | 230 V ac |
| Blower Type | Centrifugal |
| AC or DC Operation | AC |
| Air Flow | 260m³/h |
| Series | G2E120 |
| Height | 184mm |
| Width | 178mm |
| Depth | 115mm |
| Dimensions | 184 x 178 x 115mm |
| Fan Speed | 2350rpm |
| Noise Level | 61dB |
| Bearing Type | Ball |
| Mounting Hole Spacing | 68 x 100mm |
| Direction of Curve | Forward |
| Horizontal Hole Spacing | 100mm |
| Vertical Hole Spacing | 68mm |
| Mounting Hole Diameter | 7mm |
WT24B3 19031102A
QG030-148/12
G1G108-AB17-02
RL90-18/12N
RLF35-8/12N
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00