

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Supply Voltage | 240 V ac |
| Blower Type | Centrifugal |
| AC or DC Operation | AC |
| Air Flow | 155m³/h |
| Series | G2E108 |
| Height | 168mm |
| Width | 159mm |
| Depth | 115mm |
| Dimensions | 168 x 159 x 115mm |
| Fan Speed | 1650rpm |
| Noise Level | 58dB |
| Bearing Type | Ball |
| Mounting Hole Spacing | 66 x 97mm |
| Direction of Curve | Forward |
| Horizontal Hole Spacing | 97mm |
| Vertical Hole Spacing | 66mm |
| Mounting Hole Diameter | 8mm |
R2S133-AE17-05
D4E146-LV19-14
9ADW1TU23P0G001
9W2TM48P4G001
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00