

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Supply Voltage | 230 V ac |
| Blower Type | Centrifugal |
| AC or DC Operation | AC |
| Air Flow | 565m³/h |
| Series | D4E146 |
| Height | 216mm |
| Width | 203mm |
| Depth | 203mm |
| Dimensions | 216 x 203 x 272mm |
| Fan Speed | 780rpm |
| Noise Level | 46dB |
| Bearing Type | Ball |
| Mounting Hole Spacing | 100 x 247mm |
| Direction of Curve | Forward |
| Vertical Hole Spacing | 100mm |
| Horizontal Hole Spacing | 247mm |
R2E220-AA44-98
FW1275-A1041C2AL
D2E097-CB01-02
FW2451-A1051C2AL
RG125-19/56
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00