

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Supply Voltage | 230 V ac |
| Blower Type | Centrifugal |
| AC or DC Operation | AC |
| Air Flow | 1080m³/h |
| Series | D3G146 |
| Height | 216mm |
| Width | 220mm |
| Depth | 199mm |
| Dimensions | 216 x 220 x 199mm |
| Fan Speed | 2400rpm |
| Bearing Type | Ball |
| Mounting Hole Spacing | 138 x 110mm |
| Commutation Type | Electronic |
| Better World Product | Yes |
| Direction of Curve | Forward |
| Better World Claim | Saves energy |
| Vertical Hole Spacing | 138mm |
| Horizontal Hole Spacing | 110mm |
| Sensor Type | Open Collector |
G1G108-AB17-02
QLZ06/2400A47 -3020LH-25ZX
R1G175-AB63-02
QLK45/1800A118-2518L-73RH
R3G190-RC05-03
D2E133-AM47-01
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00